Skip links

Pomysł na rośliny w domu

Dżungla w domu

Jednymi z najlepszych dodatków do każdego wnętrza, zdecydowanie są rośliny. Naturalne dekoracje, które nie tylko dodają wnętrzom charakteru i uroku, ale również znakomicie wpływają na powietrze, którym oddychamy.

Często jednak szukamy pomysłów jak zaaranżować je w ciekawy sposób. Dzisiaj przychodzimy do Was z kilkoma propozycjami.

Metalowa krata na rośliny?

Tak! To metalowa karata na rośliny TERATO – to pomysł, który zrealizowaliśmy dość dawno w naszym wnętrzu i który stał się obecnie dość popularnym trendem. Uzyskaliśmy wtedy nie tylko oryginalną ścianę TV, ale naprawdę sporo miejsca na nowe rośliny. Świetnie sprawdzają się takie gatunki roślin jak różne odmiany epipremnium, monstera monkey, maranta.

Kratę na rośliny możemy zaaranżować w wielu miejscach. Jeśli chcemy, aby była jeszcze bardziej funkcjonalna, wykorzystaj ją jako przestrzeń nad biurkiem. Do kraty można dobrać metalowe doniczki, które posiadają specjalne uchwyty lub metalową półkę. Takie dodatki stworzą nam świetne miejsce nie tylko na kwiaty, ale również niezbędne akcesoria i dekoracje potrzebne w biurze.

Metalowa krata jest wykonana bardzo solidnie, dookoła ma obramowanie, dzięki czemu wygląda jeszcze bardziej wyraziście. Łatwość montażu to kolejny jej plus.

Metalowy kwietnik

Oryginalny kwietnik, to jeden z tych dodatków, który świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu. Jeśli dodamy do tego minimalistyczną formę, to mamy dekorację na długi czas, a nie tylko na chwilę.

Kwietnik MITO, który znajdziesz w naszym sklepie to przede wszystkim prosta, ale ciekawa forma. Klasyczna, ceramiczna donica na metalowym stojaku, malowanym proszkowo na czarno.

Donica dostępna jest w trzech kolorach, dzięki czemu sam możesz wybrać zestaw, która najbardziej Ci odpowiada.

W kwietnikach tego typu najlepiej prezentują się większe i charakterystyczne rośliny. Strelicja, monstera, areka, to tylko niektóre z przykładów roślin, które możesz zaaranżować w kwietniku MITO.

Donica, która jest konsolą?

Uwielbiamy funkcjonalne rozwiązania! Dlatego tworząc donicę, pomyśleliśmy, że to nie może ona pełnić tylko jednej funkcji. Tak powstała donica-konsola DEKO.

Metalowa donica, która jest jednocześnie elementem wyposażenia, świetnie sprawdzi się w wiatrołapie lub przedpokoju. Dzięki dębowej desce, którą możesz nałożyć na donicę, pełni rolę półki, na którą możesz odłożyć klucze lub inne przedmioty, które są niezbędne.

W donicy możesz zaaranżować dowolne kompozycje roślinne lub kwiatowe. Świetnie będą wyglądać zwisające gatunki roślin, ale również standardowe rośliny doniczkowe.

Co najważniejsze – donicę możesz zdjąć i w dowolnym momencie przenieść np. do łazienki lub kuchni aby podlać wszystkie rośliny za jednym razem. Nie posiada również nóżek, dzięki czemu robota sprzątający nie zahaczy o nie podczas jazdy.

Prosta, minimalistyczna forma, połączenie czerni z drewnem to idealna baza na rożne rośliny i kompozycje kwiatowe.

Lampa półka na kwiaty

Mimo, że to lampa, może być również świetnym miejscem na nasze rośliny. Dzięki dokładnemu zabezpieczaniu lampy, nie ma obaw przed tworzeniem kompozycji roślinnych w doniczkach.

Lampa kwietnik to element dekoracyjny, który w połączeniu z roślinami, stworzy nam przepiękny dodatek do wnętrz, który jest jednocześnie bardzo funkcjonalny.

Lampa półka świetnie sprawdzi się w kuchni nad wyspą, nad stołem w jadalni. To oryginalne oświetlenie sufitowe, które na pewno zrobi wrażenie i stworzy cudowny klimat w Twoim domu.

Który pomysł spodobał Ci się najbardziej?

Leave a comment

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.