Skip links

FUNI – miejsce w którym odnajdziesz przede wszystkim minimalizm i połączenie czerni z ponadczasowym drewnem. Niepowtarzalne dodatki do Twojego wnętrza, stworzone z materiałów i w jakości PREMIUM.

FUNI – jak funkcjonalność – to na czym skupiamy się tworząc i współpracując z innymi markami.

Wnętrze to nic innego jak my sami,  a dodatki i meble nadają mu dodatkowego charakteru. Funkcjonalność we wnętrzu sprawia, że żyje nam się łatwiej i przyjemniej. 

Jesteśmy pewni, że to wszystko można połączyć, dlatego stworzyliśmy miejsce, w którym znajdziesz to czego potrzebujesz, aby Twoje wnętrze nabrało stylu. 


Wszystko zaczęło się od NATURALNIE CZARNO, miejsca które stworzyliśmy, by inspirować Was do zmian i przekonać, że czerń we wnętrzu może być praktyczna, a jednocześnie przytulna. Miejsca, gdzie mogliśmy się lepiej poznać i nadal robimy to każdego dnia. Nieśmiało i powoli zaczęliśmy wprowadzać pierwsze produkty, takie jak nasza ponadczasowa lampa półka – która spotkała się z fantastycznym odbiorem z Waszej strony i coraz częściej pojawia się w Waszych pięknych wnętrzach. To ogromna motywacja, aby działać dalej i wspólnie z Wami tworzyć coś pięknego w tematyce wnętrz. 

 

Mamy ogromną nadzieję, że i tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, bo zmiany we wnętrzu zaczynają się czasem od tych najmniejszych kroków i zmian. 

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.